Kariéra

Cílem vedení společnosti ARDEZ Pharma, spol. s r.o. je zaměstnávat kvalitní pracovníky po odborné i lidské stránce. Abyste se mohli okamžitě stát součástí zkušeného a dynamického týmu, je pro Vás připraveno intenzivní vstupní školení nejen v oblasti medicíny, ale i v oblasti produktových znalostí a prodejních dovedností. Svoji kvalifikaci si budete moci i nadále systematicky zvyšovat díky systému pravidelných týmových odborných akcí a dalších vzdělávacích aktivit.

Svoji kariéru můžete zahájit již nyní, a to zasláním žádosti o pracovní místo společně s životopisem a motivačním dopisem na adresu hr@ardez.cz.

Nabídka pracovních pozic:
Obchodní zástupce pro různé regiony České republiky

Odesláním žádosti, životopisu a motivačního dopisu prohlašujete a stvrzujete

Prohlašuji, že ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů ve znění pozdějších předpisů, výslovně souhlasím se zpracováváním, shromažďováním a uchováváním mnou poskytnutých osobních údajů za výše uvedených podmínek.

Poskytnuté osobní údaje budou v poskytnutém rozsahu zpracovávány, shromažďovány a uchovávány společností ARDEZ Pharma, spol. s r.o. za účelem jejich využití k evidenčním a informačním účelům v souvislosti s náborem pracovníků.

Poskytovatel údajů má právo na přístup k osobním údajům jím poskytnutým, právo na jejich opravu, jakož práva dle ust. § 21 č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů ve znění pozdějších předpisů.