Nehormonální nitroděložní tělíska
Gyneplus a Gynelod


Aktuálně nabízíme tyto modely:
Gyneplus 380 Cu (Normal a Mini).
Gyneplus 380 Au/Cu (Normal a Mini)
Gynelod 375 Cu

Modely Gyneplus, intrauterinní tělíska, jsou vyrobeny z polyetylenového rámce tvaru T a síranu barnatého. Vertikální rameno je ovinuto měděným drátem. Měděný povrch má u všech modelů plochu 380 mm2, drát je radiopákní. Tělíska Gyneplus nabízí téměř úplnou ochranu proti otěhotnění. Jejich účinky trvají déle než u jiných reverzibilních intrauterinních pomůcek plánovaného rodičovství, které neobsahují měď. Správně zavedené modely Gyneplus 380 jsou pro ženu bezpečné, s nízkým rizikem přenosu sexuálních chorob.

Model Gynelod, intrauterinní tělísko, je vyroben z polyetylenu a síranu barnatého. Vertikální rameno je ovinuto měděným drátem. Měděný povrch má plochu 375 mm2, drát je radiopákní. Gynelod 375 nabízí téměř úplnou ochranu proti otěhotnění. Jeho účinky trvají déle než u jiných pomůcek plánovaného rodičovství založených na reverzibilních IUP, které neobsahují měď. Správně zavedený Gynelod 375 je pro ženu bezpečný, s nízkým rizikem přenosu sexuálních chorob.

Uvedená tělíska lze objednat u vybraných gynekologů a v lékárnách, na základě doporučení lékaře. Pro přímou objednávku prosím přes email: logistika@ardez.cz. Objednávku a termín dodání Vám potvrdí odpovědný pracovník.

Maloobchodní ceník pro koncového zákazníky můžete stáhnout zde.